Zamówienie koszulki termoaktywnej na zawody rowerowe

Zamówienie koszulki termoaktywnej na zawody rowerowe

30 kwietnia 2019 Usługi 0

 

Uwielbiałem jeździć rowerem i robiłem to w każdej wolnej chwili. Często brałem też udział w zawodach i osiągałem całkiem niezłe wyniki. Zainteresował mnie wyścig, w którym mógł wziąć udział każdy. Były to zawody charytatywne a takie lubiłem najbardziej. Zapisałem się od razu. 

Założenie koszulki z własnym nadrukiem na zawody

koszulka termoaktywna z własnym nadrukiemTym razem organizator nie dawał swoich koszulek i mogłem założyć swoją, co zdecydowanie mi odpowiadało, bo jeżdżąc rowerem lubiłem zakładać koszulkę termoaktywną. Postanowiłem zamówić sobie koszulkę i miałem pomysł już na coś wyjątkowego. Najlepsza będzie na zawody koszulka termoaktywna z własnym nadrukiem i taką właśnie chcę mieć. Mój kumpel Antek pracował w firmie, która specjalizowała się w nadrukach na ubraniach i do niego od razu się zgłosiłem. Kupiłem własną koszulkę, na której chciałem mieć wykonany nadruk. Kumpel obiecał mi wykonać koszulkę w promocyjnej cenie i dzięki temu mogłem sporo zaoszczędzić. Zdecydowałem się na pomarańczową koszulkę, ponieważ chciałem być widoczny na trasie. Zdecydowałem się na nadruk w czarnym kolorze, który idealnie pasował do moich spodenek. Zawody były w sobotę i Antek obiecał mi do czwartku wykonać nadruk na koszulce. Z umowy się wywiązał i byłem mu wdzięczny. Mogłem na zawody założyć koszulkę z własnym nadrukiem i byłem z tego bardzo dumny. Wiedziałem, że dzięki temu też przyciągnę uwagę pozostałych uczestników a na tym mi zależało. Do zawodów byłem przygotowany i liczyłem, że zajmę dobre miejsce.

Zająłem drugie miejsce na podium i byłem z siebie bardzo dumny. Miałem całkiem niezłą konkurencję i świetnie mi się jechało rowerem wiedząc, że mam godnych rywali. Oczywiście moja koszulka spodobała się ludziom i nawet fotograf zrobił mi kilka zdjęć do gazety lokalnej.