Zapisałem się na naukę spawania

Zapisałem się na naukę spawania

2017-09-04 Usługi 0

Po szkole nie miałem na siebie żadnego pomysłu. Musiałem wybrać jakieś liceum, ale nie czułem się na siłach i dlatego poszedłem do zasadniczej szkoły zawodowej. Dopiero po latach uświadomiłem sobie czym chcę się w życiu zajmować i postanowiłem do tego dążyć.

Na kursie nauczyłem się spawać różnymi metodami

nauka spawaniaDo tego rodzaju pracy zachęcił mnie mój wujek Tadeusz, który pracuje jako spawacz. Kiedy byłem u niego w odwiedzinach to zabrał mnie sobą do pracy, by pokazać gdzie pracuje. Byłem pod wrażeniem i od razu to zajęcie bardzo mi się spodobało. Chcę być spawaczem. Wujek powiedział, że nauka spawania do najłatwiejszych nie należy, ale jak zapiszę się na jakiś dobry kurs to na pewno wiele się nauczę i dostanę odpowiednie uprawnienia. Wujek powiedział, że są różne metody spawania i powinienem wybrać kilka, by zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie. To jest kosztowna sprawa, ale tata powiedział, że da mi pieniądze, ponieważ wie, że dzięki temu będę w przyszłości dobrze zarabiał. Na spawaczy jest spore zapotrzebowanie i zarabiają oni fajne pieniądze. Dowiedziałem się gdzie jest możliwa nauka spawania i od razu zapisałem się na taki kurs. Wybrałem trzy metody spawania, ponieważ na tyle wystarczyło mi pieniędzy od taty. Jak już zacznę pracować to zrobię sobie kolejne uprawnienia. Spawanie bardzo mnie interesuje i już na początku zauważyłem, że radzę sobie najlepiej ze wszystkich kursantów. Nawet zostałem pochwalony na forum wielokrotnie czym oczywiście pochwaliłem się swojemu tacie i wujkowi.

Obecnie pracuje w ogromnym przedsiębiorstwie i zarabiam bardzo ładnie. W międzyczasie zdobyłem wszystkie uprawnienia co spowodowało, że moje zarobki tak gwałtownie wzrosły. W firmie jestem praktycznie niezastąpiony a dla mnie to ogromny sukces.