Dobre wypełnienie puf za pomocą styropianu

Dobre wypełnienie puf za pomocą styropianu

2023-03-17 Usługi 0

Bardzo popularne w obecnych czasach podczas umeblowania mieszkań, stają się pufy. Jednak nie te, przypominające taboret, tylko wypełniane na przykład styropianem. Są one przeważnie w kształcie kuli, która posiada wiele wzorów. Dzięki temu każdy może znaleźć odpowiednią do jego wymagań i stylu w jakim jest wnętrze mieszkania. 

Wygodne pufy ze styropianem 

pufy workiTakie siedzenia mogą znaleźć się w każdej sypialni i salonie, jako wspaniały element dekoracyjny i użytkowy. Wystarczy jedynie dopasować go do reszty mebli. Pufy wypełnione styropianem mogą być obite jednorodnym materiałem lub posiadać różne wzory. Bardzo popularny jest wzór przypominający piłkę sportową, która jest w kolorach biało czarnych. Znajdują się one głównie w pokojach pasjonatów piłki nożnej lub domowych salonach. Pufy z materiału jednolitego przeważnie wyglądają na poważniejsze, i mogą być wykorzystane również w różnych biurach. Są one również doskonałym rozwiązaniem wykorzystywanym przez bary, gdzie puszczane są mecze piłkarskie. Takie pufy możemy kupić w różnych rozmiarach. Takie mniejsze nadają się do siedzenia. Jednak istnieją również ich bardzo duże odpowiedniki, na których możemy spokojnie się wylegiwać całe dnie. Często służą one jako łóżko, ponieważ bez problemu z podgiętymi nogami możemy cali się na nich zmieścić. Wystarczy jedynie wziąć sobie małą poduszkę i kocyk, dla zwiększenia wygody, mimo i tak już wysokich standardów jakimi nas obdarowuje taka pufa. 

Cena takiej pufy w zależności od wielkości może wahać się od kilkudziesięciu do nawet i dwustu złotych. Oferowane są również często komplety jednej dużej i jednej małej, których cena może delikatnie przekraczać wspominane dwieście złotych. Dostępne są w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych. 

Więcej znajdziesz na cronen.pl